Перфоратор Makita HR 2800:
привілеї
- Вертикальне розташування двигуна
- Незахищена муфта
- Два режими роботи: свертання, свертання з ударом
- Основна рукав’ятка з м’якою гумовою накладкою і антивібраційною боковою рукоятка забезпечує повний контроль над інструментом і знижує негативний вплив вібрації на руки користувача
- Зміна швидкості обертання і нова конструкція реверсу
- Відсутні удари на холостій ходу
Перфоратор Makita HR 2800:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 800 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1.100 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 4.500 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2.8 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 28 мм |
| Виверження корончастим свердлом (бетон) | 80 мм |
| Рівень шуму: шум | 89 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 20 м/сек² |
| Забуття вібрації: долблення | 15,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 314 x 89 x 225 мм |
| Маса | 3,4 кг |
Перфоратор Makita HR 2800:
набір поставок
Бокова рукоятка 154842-5
Обмежувач глибини 324219-0
Пластиковий кейс 824789-4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 809 ₴



