Перфоратор Makita HR 2300:
привілеї
- Практичне відношення долота у 40 позиціях
- Встановлення бітів одним рухом
- Два режими роботи: свертання, свертання з ударом
- Закріплення хвостовика біти, адаптовано під SDS Plus
- Рукоятка і корпус редуктора з м’якою гумовою накладкою, забезпечують комфорт повного контролю за інструментом під час роботи
- Антивібраційна додаткова бокова рукоятка з швидкозажимим фіксатором для обмежувача глибини узгодження
- Запобігаючу муфту збільшеної зносотості
- Збільшена ремонтність механізмів інструмента
- Регулювання частоти обертання і ударів за хвилину за допомогою електричного перемикача
- Розташування важеля перемикача режимів роботи у нижній частині корпусу редуктора істотно зменшує ризик його поломки
- Брак удару на холості ходу
Перфоратор Makita HR 2300:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 720 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1.200 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 4.600 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2.3 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 23 мм |
| Виверження корончастим свердлом (бетон) | 68 мм |
| Рівень шуму: шум | 90 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 101 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 12 м/сек² |
| Забуття вібрації: долблення | 9 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 356 x 77 x 209 мм |
| Маса | 2.7 кг |
Перфоратор Makita HR 2300:
набір поставок
Ручка 451749-9
Роздільник глибини 331886-4
Пластиковий кейс 824914-7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 887 ₴



