Перфоратор Makita M 8700:
привілеї
- 2 Режим роботи - свертання з ударом і свербіж
- Зручний патрон SDS+ для легкої зміни витратних матеріалів
- Незахищена муфта
- Перемикання роботи знаходиться в нижній частині корпусу редуктора, що значно зменшує ймовірність пошкодження
- Зручна ергономічна рукоятка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом Ергономічна рукоятка.
Перфоратор Makita M 8700:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 710 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1.100 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 1,9 Дж |
| Кількість ударів за хвилину | 0 - 4.3500 хв-1 |
| Діаметр згорання в бетоні | до 22 мм |
| У сталі/делеві | до 13 / 32 мм |
| Маса | 2,5 кг |
Перфоратор Makita M 8700:
набір поставок
Бічна рукоятка
Обмежувач глибини
Інструкція заексплуатацією
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 766 ₴



