Електропіла цепна Makita UC 4051 A:
привілеї
- Новий ергономічний дизайн корпуса
- Піла чудово збалансована і придатна в обіг.
- Прозоре віконце для контролю рівня масла ланцюжки
- Автоматичне змащування ланцюга
- Механічний гальма вибіг ланцюга
- Аварійний гальма зупиняє рух ланцюга і вимикає подачу електроенергії
- Прорізана бокова і задня рукоятки
- Заміна і натягнення ланцюга без використання допоміжного інструменту
Електропіла цепна Makita UC 4051 A:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 2,000 Вт |
| Швидкість обертання ланцюга | 870 м/ми 1 |
| Довжина шини | 400 мм |
| Довжина ґуми | 355 мм |
| Кількість ланцюжків | 56 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Ширина шини | 1,3 мм |
| Габаритна довжина | 892 мм |
| Вага згідно з EPTA | 5,6 кг |
Електропіла цепна Makita UC 4051 A:
набір поставок
Захисні шкірки
Шина ланцюга
Цепь
Інструкція з експлуатації
Картопляна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 012 ₴



