Акумулятор Makita DUC355Z (без АКБ):
привілеї
- Система 36 вольт 18+18 ( використання 2х акумуляторів 18 вольт)
- BL - Міцний і могутній безалкогольний двигун не потребує догляду і споживає менше енергії, ніж щеточні аналогії
- Унікальна система прямого пристрою дозволяє отримати максимальний коефіцієнт корисної дії
- XPT - Технологія наднадійної захисту від пилу і вологи
- Низький рівень шуму дозволяє використовувати інструмент у громадських місцях або житлових районах.
- Тормоз SafetyMatic миттєво зупиняє ланцюг при зворотній віддачі
- Ідеально збалансована конструкція пили для зменшення втоми оператора під час роботи
- Натяги ланцюга ключові
- Величезний отвір олійного бака дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень масла.
- Індикатор розрядів акумуляторів
- До 43 різів сухий сосни 150 м у діаметрі або до 250 різів бруса 5000 мм від BL1860B
- Автоматичне змащування ланцюга
- Швидкість ланцюга на 20 метрів за секунду
- Вимикання з функцією запобігання випадковому натисканню і автоматичним вимиканням живлення для захисту акумуляторів під час перезузки
- Ергономічна передня рукоятка і компактний корпус
Акумулятор Makita DUC355Z (без АКБ):
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Намкість олійного бака | 0,2 л |
| Крок ланцюга | 3/8 " |
| Довжина ланцюга | 350 мм |
| Швидкість ланцюга | 0-20 м/сек |
| Рівень шуму: шум | 87,8 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 98,7 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрація вібрації: Пиття | 5,3 м/сек² |
| Уроки вібрації: Погрішність (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 443 x 215 x 235 мм |
| Вага згідно з EPTA | 5,2 кг |
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до набору поставки не входять
Акумулятор Makita DUC355Z (без АКБ):
набір поставок
Захисний чхол для ланцюга 350 мм 419288-5
Цепь 350 мм шири паза 1,1 Крок ланцюга 3/8 958291652
Шина 350 ммширі паза 1,1 Крок ланцюга 3/8 958035611
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до набору поставки не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴



