Акумуляторна дель-шуруповерт Makita DDF 482 Z (Без АКБ):
привілеї
- Дрель-шуруповерт Makita DDF482Z володіє високою потужністю і продуктивністю
- Ергономічний корпус захищений від проникнення пилу та вологи
- Широкий діапазон моментів затягування дає змогу збільшити точність роботи
- Універсальний патрон забезпечує швидку заміну насадок і біт
- Двошвидкісний редуктор з металевими шестернями
- Світлодіодне освітлення з функцією післясвітлення
- 21 ступінь регулювання крутого моменту
- Гальма двигуна для засуджування
- Ручка з ґумовою вставкою
- Постачається без акумулятора, зарядного пристрою
Акумуляторна дель-шуруповерт Makita DDF 482 Z (Без АКБ):
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 600 / 0 - 1.900 хв-1 |
| Діаметр затисненого патрона | 1,5 - 13 мм |
| Діаметр узгодження Сталева / дерево | 13 / 38 мм |
| Крутий момент жорсткий / м' який | 62 / 36 Нм |
| Механічні швидкості | 2 |
| Рівень шуму: шум | 75 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 80 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Ведучий вібрації: свербіж за металом | 2,5 м/сек² |
| Уроки вібрації: Погрішність (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 185 x 79 x 249 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1.7 кг |
Акумуляторна дель-шуруповерт Makita DDF 482 Z (Без АКБ):
набір поставок
Зауважте, акумулятор, зарядний пристрій і чемодан для транспортування до комплекту поставки не включені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 238 ₴



