Дискова пила Makita 5008 MG:
привілеї
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування і маневреність інструмент
- Зручна шкала глибини розпила. Найпоширеніші поділи - 19 мм (3/4) і 13 мм (1/2) виділені великим шрифтом.
- Максимальна глибина розпила 75,5 мм (3))
- Макс. кут розпила: 50 градусів
- Подвійне світлодіодне підсвічування освітлює диск і лінію гуми
- Ергономічна рукоятка
Дискова пила Makita 5008 MG:
Технічні характеристики
| Міцність | 1.800 Вт |
| Кількість обертів | 5.200 хв-1 |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр злітного диска | 30 мм |
| Глибина розстила (45 градусів) | 57 мм |
| Максимальна глибина розпила (50 градусів) | 51,5 мм |
| Глибина розпила (90 градусів) | 75,5 мм |
| Рівень шуму: шум | 89 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Урожай вібрації: пілення по дереву | 3,0 м/сек² |
| Уроки вібрації: Погрішність (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 322 x 243 x 277 мм |
| Вага згідно з EPTA | 5,1 кг |
Дискова пила Makita 5008 MG:
набір поставок
Пильний диск
Шестигранний ключ
Паралельний упор 164095-8
Інструкція з експлуатації
Насадка для запалювання 450079-5
Картопляна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 457 ₴



