Рубанок Makita KP 0800 :
привілеї
- Ергономічна передня рукоятка і компактний корпус
- Міцна скоба з литого алюмінію забезпечує довгостроковий термін служби барабанного вала
- Покращена система видобутку тирсів забезпечує ефективні виріби навіть з вологою заготовкою.
- Компактна конструкція забезпечує зручну роботу з інструментом
- Ергономічна форма корпусу забезпечує зручний захоплення під час роботи з інструментом
- Ніжка опорної плити захищає заготовку та ніж від подряпин і пошкоджень, навіть якщо машина стоїть на заготовці до повного зупинки барабана
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування і маневреність інструмент
- Використання двобічного або широкого леза
- Великий V-паз
Рубанок Makita KP 0800 :
Технічні характеристики
| Міцність | 620 Вт |
| Кількість обертів | 17 000 хв-1 |
| Ширина суворості | 82 мм |
| Глибина строгості | 0 - 2,5 мм |
| Максимальна глибина паза | 9 мм |
| Рівень шуму: шум | 89 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: строгість по дереву | 2,5 м/сек² |
| Уроки вібрації: Погрішність (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 285 x 158 x 158 мм |
| V-подібний паз | Є |
| Вага згідно з EPTA | 2,6 кг |
Рубанок Makita KP 0800 :
набір поставок
Торцевий ключ 782209-3
Калібр для встановлення ножів 123062-2
Притиснені пластини для міні-ніжок A-86175 (встановлено)
Набір суворих ножів D-07945 (встановлено)
Картопляна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴



