Фрезер Makita M3600:
переваги
- Фіксатор вала для легкої заміни біти
- Захисний щиток оберігає користувача від тирси та осколків
- Ергономічна ручка забезпечує надійне захоплення
- Швидке регулювання глибини різання
- Можливість під'єднання до пилососа без використання додаткових інструментів, що забезпечує підтримку високого рівня чистоти на робочому місці
- Зручний фіксатор. Коли головка фрезера розблокована, фіксатор перебуває у вільному положенні та не заважає роботі інструмента
Фрезер Makita M3600:
технічні характеристики
| Потужність | 1650 Вт |
| Число обертів | 22,000 хв-1 |
| Максимальна глибина занурення | 0 - 60 мм |
| Діаметр цангового патрона | 12 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 87 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 98 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 2,5 м/сек² |
| Вібрації: вирізнення пазів у МДФ | 4.5 м/сек² |
| Уроінь вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 284 x 148 x 300 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 5,5 кг |
Фрезер Makita M3600:
комплект постачання
Патрубок для пилососа 415412-8
Паралельний упор 342428-9
Шаблон 16 345387-6
Гайковий ключ 781034-9
Цангова втулка 6 мм 763811-1
Цангова втулка 8 мм 763812-9
Цангова втулка 12 мм 763628-2
Притискна гайка 763629-0
Фреза пазова 12 мм 733236-3
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 625 ₴



