Локзик Makita 4329X + захисна пластина від сколів:
привілеї
- Новий ергономічний дизайн
- Зручна D- типова рукоятка з ґумовими вставками
- Злегкована модель з низьким рівнем вібрації і шуму
- Електроенергія швидкості
- Розпилювання під кутом до 45 градусів в обох сторонах, фіксатори кута 45 градусів і 90 градусів
- Встановлення опорної плити для різання на краю заготовки
- Вмонтований патрубок для пилососа, прозорий захисний щиток
- Маятниковий хід
Локзик Makita 4329X + захисна пластина від сколів:
Технічні характеристики
| Міцність | 450 Вт |
| Довжина робочого ходу | 18 мм |
| Частота зупинки | 500 - 3.100 хв-1 |
| Глибина розстила (дерево) | 65 мм |
| Глибина розпила (метал) | 6 мм |
|
Максимальна глибина (алюміній) |
10 мм |
| Рівень шуму: шум | 86 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 97 дБ(А) |
| Урожай вібрації: пілення по дереву | 5,5 м/сек² |
| Вібрація: різка металу | 5,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 217 x 77 x 197 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1,8 кг |
Локзик Makita 4329X + захисна пластина від сколів:
набір поставок
Шестигранний ключ 3 мм
Полотно для розстила по дереву
Захисні пластини від склів 415524-7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 741 ₴



