Віброшліфмашина Makita BO 3710:
привілеї
- Ефективна система запалювання через шліфувальну пластину
- Ергономічна конструкція з гумовими вставками на ручці та корпусі забезпечує комфорт і повний контроль над інструментом навіть під час роботи однією рукою
- Удосконалена сітема зажимів для швидкої і легкої зміни шліфувального паперу
- Великий зручний курковий вимикач
Віброшліфмашина Makita BO 3710:
Технічні характеристики
| Міцність | 190 Вт |
| Частота коливань холостнього ходу | 22.000 хв-1 |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 11,000 хв-1 |
| Амплітада коливань | 2 мм |
| Шліфова поверхня | 93 x 185 мм |
| Розмір шліфувального паперу | 93 x 228 мм |
| Рівень шуму: шум | 72 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 82 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 3,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 253 x 92 x 154 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1,6 кг |
Віброшліфмашина Makita BO 3710:
набір поставок
135327-0 Пилісборник
451271-6 Пуансон
794563-3 Шліфувальний папір 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 741 ₴



