Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5031:
переваги
- Потужний двигун для надважких робіт
- Ефективне видалення пилу через опорну плиту і можливість підключення до пилососа МАКІТА без адаптера
- Кріплення шліфбумагой на липучці
- Ергономічний прогумований корпус для кращого контролю над інструментом при роботі і зниження впливу вібрації на руки користувача
- Прогумований вмикач запобігає попаданню в неї пилу
- Регулювання числа обертів і коливань шліфувального диска
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5031:
технічні характеристики
| Потужність | 300 Вт |
| Частота коливань холостого ходу | 8.000 - 24.000 хв.-1 |
| Амплітуда коливань | 2,8 мм |
| Хід ексцентрика | 1,4 мм |
| Число обертів холостого ходу | 4,000 - 12,000 хв-1 |
| Діаметр диска Ø | 123 мм |
| Діаметр шліфувального диска | 125 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 80 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 91 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 4 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 153 x 123 x 153 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1,3 кг |
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO 5031:
комплект постачання
Пилозбірник для BO5031 135246-0
Шліфувальний папір 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 965 ₴



