Акумулятор Makita DHR 202 Z:
привілеї
- 3 Режим роботи: свердлення, сверлення з ударом і долблення
- Протиоскользуючий і м'який боковий держак з еластомера
- Вбудова світлодіодного освітлення з функцією післясвітлення
- Обмеження крутого моменту забезпечує зупинку долоту для захисту користувача і інструмент
- Зручний SDS+ патрон для легкої зміни витратних матеріалів
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування і маневреність інструмент
- Ергономічна рукоятка
- Механізм регулювання кута на патроні забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 станами встановлення
- Унікальна конструкція з гумовими вставками захищає клеми акумулятора від вібрацій
Акумулятор Makita DHR 202 Z:
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1.100 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2.0 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 20 мм |
| Кількість долотів встановлення | 40 |
| Рівень шуму: шум | 86 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 97 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 14.5 м/сек2 |
| Забуття вібрації: долблення | 11 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 358 x 84 x 259 мм |
| Маса | 3.5 кг |
Акумулятор Makita DHR 202 Z:
набір поставок
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій до набору поставки не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 300 ₴



