Дрель ударна Makita HP 1640:
привілеї
- Два режими роботи: свертання, свертання з ударом
- Електроенергія швидкості згортання і кількість ударів за хвилину
- Конструкція реверсу протримає термін служби вугільних щіток, зберігає потужність в режимі реверса
- Конструкція корпусу дрилі дозволяє тримати її однією рукою під час складних потовкових робіт
- Зручний великий курковий вмикач з фіксацією у увімкненому положенні
- Резвінові вставки на корпусі і на задній рукоятці
Дрель ударна Makita HP 1640:
Технічні характеристики
| Міцність | 680 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 2,800 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 44,800 хв-1 |
|
Діаметр затисненого патрона |
1,5 - 13 мм |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 16 мм |
| Рівень шуму: шум | 92 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 103 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 19,0 м/сек² |
| Ведучий вібрації: свербіж за металом | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 303 x 72 x 222 мм |
| Вага згідно з EPTA | 2 кг |
Дрель ударна Makita HP 1640:
набір поставок
Гранувальник глибини 324219-0
Ключ для патрона 763448-4
Картопляна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴



