Мережевий ударний шуруповерт HP0300 Makita:
переваги
- Швидка заміна вугільних щіток
- Зручно розташований перемикач реверсу
- Швидкозатискний патрон 10 мм забезпечує легку зміну біти однією рукою
- Зручна ергономічна рукоятка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
- Регулятор числа обертів
- Передбачений режим для свердління в кам'яній кладці
- Довжина кабелю 2,5 метра
- Редуктор встановлений як в акумуляторних моделях
- Натиснена кнопка блокування для безперервного використання
Мережевий ударний шуруповерт HP0300 Makita:
технічні характеристики
| Потужність | 320 Вв |
| Число обертів холостого ходу | 0 – 450 / 0 – 1.500 хв-1 |
| Кількість ударів холостого ходу | 0 – 6.750 / 0 – 22.500 хв-1 |
| Діаметр затискного патрона | 1 - 10 мм |
| Діаметр свердління: сталь / дерево | 10 / 28 мм |
| Регулювання крутного моменту | 20 + D |
| Крутний момент жорсткий / м'який | 42 / - Нм |
| Механічні швидкості | 2 |
| Розміри | 220x67x206 мм |
| Вага згідно з EPTA |
1,2 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 674 ₴



