Сабічна пила Makita JR 3050 T:
привілеї
- Зміна пильного полотна без використання додаткових інструментів
- Великий курковий перемикач. Ваші пальці не стомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
- Ергономічна рукоятка
- Система налаштування напрямної без інструментів. Коригування відбувається за допомогою натискання відповідної кнопки
- Надійна, палієзапірна і волога голова
Сабічна пила Makita JR 3050 T:
Технічні характеристики
| Міцність | 1.010 Вт |
| Довжина робочого ходу | 28 мм |
| Частота зупинки | 0 - 2.800 хв-1 |
| Глибина розстила (дерево) | 255 мм |
| Глибина розпила труб (90 градусів) | 130 мм |
| Рівень шуму: шум | 88 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 99 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: гумка ДСП | 15,0 м/сек² |
| Уроки вібрації: Погрішність (к) | 2,0 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 452 x 97 x 170 мм |
| Вага згідно з EPTA |
3,3 кг |
Сабічна пила Makita JR 3050 T:
набір поставок
Пільне полотно Makita 1 шт. B-05038
Пільне полотно Makita 1 шт. B-05044
Пільне полотно Makita 1 шт. B-05153
Пластмасій кейс для транспортування 824734-9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 769 ₴



