Акумуляторний гайкооверт Makita DTW 285 RT3J:
переваги
- Висока потужність, з максимальним обертовим моментом 280 Нм.
- Легкий і компактний інструмент з дуже високим крутним моментом
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту
- Ергономічна рукоятка
- Вбудована світлодіодна підсвітка з функцією післясвічення
- Великий курковий перемикач. Ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
- Безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
- Пилозахищений і водостійкий інструмент для ефективної роботи
- 3 рівня вибору потужності при ударі
- Індикатор розрядки акумулятора
Акумуляторний гайкооверт Makita DTW 285 RT3J:
технічні характеристики
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 5 Ач |
| Число оборотів холостого ходу 1 швидкість | 0 - 1.600 хв-1 |
| Число оборотів холостого ходу 2 швидкість | 0 - 2.100 хв-1 |
| Число оборотів холостого ходу 3 швидкість | 0 - 2.800 хв.-1 |
| Частота ударів, 1 швидкість | 0 - 1.800 хв-1 |
| Частота ударів 2 швидкість | 0 - 2.600 хв-1 |
| Частота ударів 3 швидкість | 0 - 3.500 хв-1 |
| Посадочне місце | 1/2 " , 12,7 мм |
| Крутний момент (високий) | 280 Нм |
| Стандартні болти | M10 - M20 |
| Високоміцні болти | M10 - M16 |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 96 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 107 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: ударне закручування | 11,5 м/сек2 |
| Уроень вібрації: похибка (до | 1,5 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 147 x 79 x249 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1.7 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 299 ₴




