Тонкий універсальне коло, товщиною 1,6 мм для гумки листком сталі, тонких профілів і тонких труб.
Хмари застосування:
- Нержавіюча сталь
- Метал
| Твердість: |
| Висока |
| Артикул | Діаметр | Ширина | Відчинено | Форма | Додатне обертання | Максимальна робоча швидкість | Кількість у пакунку |
| 263247 | 115 | 1.6 | 22.23 | ![]() | 13300 | 80 | 25 |
| 263248 | 125 | 1.6 | 22.23 | ![]() | 12200 | 80 | 25 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klingspor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Метал |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метал універсально | Метал універсально |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴





