Перед оформленням замовлення рекомендуємо Вам уточнити наявність і термін постачання цього обладнання. 0960150573
Уточніть наявність і терміни відправлення за телефоном 0960150573
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Промисловий генератор
-
Максимальна потужність = 14 кВА / 14 кВт
-
Номінальна потужність = 12.8 кВА / 12.8 кВт
- cos φ = 1
- Напруга (1~) = 230 В
- Ток (1~) = 25,26 А
- Частота = 50 Гц
- Потужність двигуна = 17 кВт
- Кількість циліндрів = 4!!!
- Швидкість обертання = 1500 об/хв
- Тип палива = дизельне
- Тип охолодження = водяне!!
- Об’єм охолоджуючої рідини - 5 л
- Об’єм масла - 6 л
- Місткість паливного бака = 30 л
- Витрати палива при 100% навантаженні л / год 3,58
- Автономна робота = понад 10 годин
- Габаритні розміри ДхШхВ = 1450х740х850 мм
- Маса = 540 кг
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 25.26 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 12.28 кВт |
| Максимальна потужність | 14 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | DEPCO-4B12 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 6 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 3 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1450 мм |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Вага | 540 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 000 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка










