Перед оформленням замовлення рекомендуємо Вам уточнити наявність і термін постачання цього обладнання. 0960150573
Дизельні генератори зібрані в Японії. Двигун Kubota
| Тип двигуна | 4-х тактний на жидкосному охолодженні |
|---|---|
| Паливо | Дизельний |
| Максимальна вихідна потужність | 33 кВт |
| Тип стартера | Електричний |
| Місткість бака | 60 |
| Тип альтернатора | Асинхронний (безщітковий) |
|---|---|
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна потужність | 30 000 ВА |
| Максимальна вихідна потужність | 33 000 ВА |
| напруга | 380 В |
| Фази | Трифазний |
| Час роботи без дозаправки | 7.8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 30 кВт |
| Максимальна потужність | 33 кВт |
| Час безперервної роботи | 7.8 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Kubota |
| Об'єм паливного бака | 60 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 7.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1717 мм |
| Висота | 1046 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Вага | 682 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Ні |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 355 ₴



