Перед оформленням замовлення рекомендуємо Вам уточнити наявність і термін постачання цього обладнання. 0960150573
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
- Максимальна потужність (3~) = 350 кВА / 280 кВт
- Номінальна потужність (3~) = 330 кВА / 264 кВт
- cos φ = 0,8
- Напруга (3~) = 400 В
- Напруга (1~) = 230 В
- Ток (3~) =
- Частота = 50 Гц
- Тип двигуна — C.SDEC
- Кількість циліндрів = 6
- Місткість оливної системи = 1
- Швидкість обертання = 1500 об/хв
- Тип палива = дизельне
- Тип охолодження = водяне
- Місткість паливного бака = 250-300
- Расход за 100% навантаження =
- Расход при 75% нагрузки =
- Витрата за 50% навантаження =
- Габаритні розміри ДхШхВ = 3750х1600х2300 мм.
- Вес = 3000 кг.
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 264 кВт |
| Максимальна потужність | 280 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | C.SDEC |
| Об'єм паливного бака | 300 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3750 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Вага | 2135 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 000 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка



