Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
-
Максимальна потужність = 20 кВА / 16 кВт
-
Номінальна потужність = 18кВА / 15кВт
-
cos φ = 0,8
-
Напруга (3ф.) = 400 В
-
Напруга (1ф.) = 230 В
-
Ток (3ф.) = 29 А
-
Частота = 50 Гц
-
Тип двигуна Perkins (Великобританія)
-
Потужність двигуна = 20 кВт
-
Кількість циліндрів = 4
-
Місткість оливної системи = 10.6 л
-
Швидкість обертання = 1500 об/хв
-
Тип палива = дизельне
-
Тип охолодження = водяне
-
Місткість паливного бака = 45 л
-
Автономна робота = понад 8 годин
-
Габаритні розміри ДхШхВ = 2160х950х1250 мм
-
Маса =638 кг
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 29 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Максимальна потужність | 16 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Perkins |
| Об'єм масляної системи двигуна | 10.6 л |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2160 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Вага | 638 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 439 800 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка



