Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газовий генератор 17 квт 220В»
Компанія ТРИМІНТ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Цей генератор має Тип запуску — електростартер
Номінальна потужність LPG — 15 кВт
Максимальна потужність LPG — 17 кВт
Номінальна потужність NG — 12 кВт
Максимальна потужність NG — 13.6 кВт
Паливо — полупропан-бутан (LPG) і природний газ (NG)
Напруга - 220 В
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 345 кг
Комплектація ручка, стабілізатор напруги, цифровий мультиметр 3 в 1, підготовка під автоматизацію. Транспортувальні колеса
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера по телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Газ |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 65.21 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Максимальна потужність | 17 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-999NG |
| Об'єм двигуна | 999 куб. см |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Вага | 345 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 319 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка













