Номінальна потужність 3 кВт
Вага 32.5 кг
Виробник Forte
Вихід постійного струму 12V/8.3A
Габарити (ШхГхВ) 610х400х570 мм
Гарантія 1 рік
Країна походження Китай
Максимальна потужність 3.3 кВт
Модель двигуна R185Vi
Номінальна напруга 230 В
Об'єм двигуна 185 см3
Паливо Звичайний автомобільний бензин неетиловий
Стартер Ручний 196
Тип Інверторний
Тип двигуна 4-х тактний бензовий двигун з повітряним охолодженням OHV
Тип живлення Бензин
Тривалість роботи
-повне навантаження - 3.2 години -1/2 навантаження 5 год
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | R185Vi |
| Объем двигателя | 185 куб. см |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 610 мм |
| Высота | 570 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вес | 32.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 25 790 ₴




