Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1950/2100 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 240×75×220 см |
| Грузопід' ємність | 150 т |
| Максимальний тиск | 31,5 МПа бар |
| Розміри гідравлічного агрегата | 73×63×96 см |
| Розміри столу | 1300×470 мм |
| Товщина вигину | 12 мм |
| Хід штока | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 630 ₴












