Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 800х520х735 мм |
| Тиск повітря | 10 барів |
| Місткість оливи в картері | 3 л |
| Напруження | 220 В В |
| Споживана потужність | 3,7 кВт Вт |
| Продуктивність | 440 л/хв л/хв |
| Нарізне з'єднання | 1/2" |
| Рівень шуму | 60 ±2 дБ(А) дБА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 890 ₴












