Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 633/735 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 5250x1700x2970 мм |
| Довжина заготівки | 530 мм |
| Напруження | 400 В/50 Гц В |
| Робочий тиск | 6-8 барів бар |
| Розмір пиляльного полотна | Ø250x30x3,5 мм |
| Транспортні габарити | 5200х200х2600 мм |
| Рівень звукового тиску | 89,2 дБ(А) |
| Ширина заготовки | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 090 ₴









