Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARMEC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 385 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 1910×1350×1750 мм |
| Діаметр отвору, що обробляє | 24-85 мм |
| Потужність двигуна подавання | 0,50 к.с |
| Відстань за висотою опор до балки C/L | 100-376 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 250-1000 об./хв |
| Хід шпинделя | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 030 ₴







