Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 195 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 750х710х900 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сила двигуна | 1,5 кВт кВт |
| Напруження | 400 В В |
| Продуктивність (за тиску 8 барів) | 160 л/хв |
| Робочий тиск | 8 барів бар |
| рівень звукової потужності | 59 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 490 ₴



