Споживана потужність 900 Вт; Частота обертання 16000 - 27000 об/хв; Цанга 8 мм; Вага 4.4 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 4.4 кг |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Діаметр цанги | 8 мм |
| Комплектация | Паралельна направляюча - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Цанга 8 мм - 1 шт. Ключ 17 мм - 1 шт |
| Максимальний діаметр фрези | 36 мм |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | окантувальний |
| Хід фрезерної головки | 55 мм |
| Частота вращения | 27000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 16 899 ₴












