Застосування чорний/кольоровий метал; Розмір кола 230х2.5х22.23 мм; Профіль кола плоский
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Толщина | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение | чорний кольоровий метал |
| Комплектация | Круг відрізний - 1 шт |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Профіль круга | плоский |
Информация для заказа
- Цена: 70,60 ₴



