Генератор інверторний бензиновий GENERGY CRETA ATS 7,2 кВт — однофазна 230 В електростанція, яка призначена для забезпечення електроенергійної прилади потужністю до 7,2 кВт (номінальна потужність). Максимальна потужність цього бензогенератора — 7,5 кВт. Вирізняється серед аналогічних моделей наявністю системи автоматичного введення резерву, зменшеними масою й габаритами.
Особливості інверторного бензогенератора Дженерджі CRETA ATS 7,2 кВт:
- Модель обладнана фірмовим чотиритактним бензиновим OHV двигуном із примусовим повітряним охолодженням GENERGY SGB460PRO EURO V об'ємом 459 см3. Об'єм оливи — 1,1 л.
- Альтернатор інверторний, завдяки чому до GENERGY CRETA ATS можна під'єднувати чутливу до перепадів напруги цифрову техніку.
- Наявність захисту від низького рівня оливи, перевантаження та короткого замикання.
- Легкий ручний запуск і електрозапуск PUSH ST — запускає генератор натисканням однієї кнопки (акумулятор входить до комплекту постачання). Також запуск виконує система ATS — автоматично вмикає роботу генератора у разі вимкнення подавання електроенергії в центральній електромережі. Послідовність запусків у режимі автоматичного введення резерву — до 5 спроб. Блок автоматики не вбудований у генератор, але входить до комплекту постачання.
- Паливний бак об'ємом 25 л.
- Тривала автономна робота завдяки низькому споживанню палива та великому бензобаку:
- У разі навантаження 25%: споживання — 1,6 л/год/час автономної роботи — 15 годин;
- У разі навантаження 50%: споживання — 2,3 л/год / час автономної роботи - 10,8 годин;
- У разі навантаження 75%: споживання — 3,4 л/год/час автономної роботи — 7,5 години.
- Наявність режиму ECO drive — автоматично регулює оберти двигуна залежно від навантаження, у такий спосіб даючи змогу заощаджувати пальне.
- На панелі керування містяться розетки 2х16А 230 В (IP44), 1х32А 230 В (IP44) і розетка постійного струму 1х12 В для заряджання акумуляторів.
- Наявність цифрового дисплея, який зображає частоту, напругу та мотогодинник, що необхідно для проведення своєчасного обслуговування бензогенератора.
- Клас ізоляції: F/A.
- Клас виготовлення: G2.
- Низький рівень шуму: 97 дБ / 68-74 дБ на відстані 7 метрів.
- Модель на 30% важить менше аналогів із такою самою потужністю — лише 70 кг.
- Компактні габарити (порівнюючи з аналогами): 634х545х566 мм.
- Наявність міцної рами, яка забезпечує додатковий захист двигуна й альтернатора, а також слугує ручками для перенесення генератора до місця використання.
- Країна-виробник: Іспанія.
- Країна бренда: Іспанія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GENERGY |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.2 кВт |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | SGB460PRO EURO V |
| Об'єм двигуна | 459 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2.3 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 634 мм |
| Висота | 566 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Вага | 70 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Гарантія | 12 місяців або 1000 мотогодин |
| Вага (Кг) | 70 |
| Номінальна потужність, кВт | 7,2 |
| Витрата палива, л/год | 2,3 |
| Максимальна потужність, кВт | 7,5 |
| Габарити (довжина х ширина х висота), мм | 634х545х566 |
| Рівень шуму, dB | 74 |
| Вихідна напруга, | 230 |
| Об'єм паливного бака, л | 25 |
| Система пуску | авто/ручна/електро |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 990 ₴












