Аккумуляторная система 18 В (V20) Li-Ion; Частота ходов 0-2300/0 - 3200 ход/мин; Вес (без аккумулятора) 2,3 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.05 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 28.6 мм |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила шабельна. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна глибина різу в пластику | 300 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 100 мм |
| Максимальне число ходів | 3200 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пилы | шабельна-акумуляторна |
Информация для заказа
- Цена: 8 693,88 ₴










