Аккумуляторная система 18 В (V20) Li-Ion; Частота ходов 0-2800 ход/мин; Вес (без аккумулятора) 1.49 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 19 мм |
| Вес | 1.49 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила шабельна. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40 мм |
| Максимальне число ходів | 2800 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пилы | шабельна-акумуляторна |
Информация для заказа
- Цена: 6 996,08 ₴












