Аккумуляторная система 18 В (V20) Li-Ion; Частота ходов 0 - 2500 ход/мин; Вес (без аккумулятора) 2,62 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.62 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 19 мм |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила лобзикова. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна глибина різу у дереві | 55 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 20 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 8 мм |
| Максимальне число ходів | 2500 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | щітковий |
| Тип пилы | лобзикова-акумуляторна |
Информация для заказа
- Цена: 4 554,16 ₴












