Класифікація Пістолет заклепувальний; Ємність акумулятора 2 Аг; Діаметр аксесуара 2.4 - 4.8 мм; Сила стягування 10 кілоньютонів; Акумуляторна система Li-Ion 18В XR GFN блок 18В; Вага (без акумулятора) 1.65 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 1.65 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Гарантія | 3 |
| Довжина аксесуара | 25 мм |
| Діаметр аксесуара | 4.8 мм |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Класифікація аксесуара | заклепка |
| Комплектация | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 2 Аг GFN блок - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Насадки. Комплект запасних фіксаторів - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
Информация для заказа
- Цена: 33 399,08 ₴





