Застосування граніт/мармур/цегла/кахель; Розміри диска 110х1.6х20 мм; Висота сегментів 8 мм; Кромка диска суцільна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегментів | 8 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Крайка диска | суцільна |
| Застосування | Граніт, мармур, цегла, кахель |
| Товщина сегментів | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068,04 ₴



