Особливість EXTREME2; Матеріал застосування метал; Діаметр 4 мм; Кількість в упаковці 2 штуки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 4 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 75 мм |
| Довжина робоча | 43 мм |
| Кількість | 2 |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252,20 ₴



