Особливість EXTREME Impact Black & Gold; Матеріал застосування метал; Діаметр 12 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 144.9 мм |
| Довжина робоча | 107 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508,04 ₴





