
DeWALT DT4762
191,88 ₴
- В наявності
- Код: DT4762
DeWALT DT4762В наявності
191,88 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливість EXTREME Impact перове; Матеріал застосування дерево,деревина із цвяхами ; Діаметр 10 мм; Довжина загальна 152 мм; Тип хвостовика шестигранний, 1/4 дюйма; Кількість в упаковці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 152 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Cверлo по деревені перове - 1 шт. |
| Серія | Extreme |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | перове |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,88 ₴

