
DeWALT DT4645
859,04 ₴
- В наявності
- Код: DT4645
DeWALT DT4645В наявності
859,04 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливість шнекове; Матеріал застосування дерево; Діаметр 22 мм.; Кількість в упаковці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 22 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 380 мм |
| Довжина робоча | 280 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Свердлопо по деревені шнекове - 1 штука |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | шнекове |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859,04 ₴

