Застосування нержавіюча сталь/листовий метал; Розмір кола 125x22.23x1.0 мм; Профіль кола плоский
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Набір з 10 шт |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Применение | нержавіюча сталь листовий метал |
| Профіль круга | плоский |
Информация для заказа
- Цена: 510,84 ₴






