Особливість EXTREME; Матеріал застосування бетон/цегла/камінь; Діаметр 13 мм; Кількість в упаковці 1 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина общая | 150 мм |
| Довжина робоча | 100 мм |
| Комплектация | 1 штука |
| Применение | бетон цегла камінь |
| Тип хвостовика | фрезерований |
Информация для заказа
- Цена: 357,33 ₴



