Особливість EXTREME; Матеріал застосування бетон/цегла/камінь; Діаметр 5.5 мм; Кількість в упаковці 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 85 мм |
| Довжина робоча | 50 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | 1 штука |
| Серія | Extreme |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,24 ₴



