Застосування дерево; Розмір диска 165 х 20 мм; Кут заточування 10 градусів; Напрямок зуба проти годинникової стрілки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Кількість зубів | 42 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 7000 |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Профіль зуба | ATB + R |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 1.2 мм |
| Кут заточування | 10 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 1.76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861,08 ₴



