Застосування дерево, фанера, ДСП, ДВП, МДФ, повторно використане дерево; Розмір диска 165 х 20 мм; Кут заточування 5 град.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість зубів | 48 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 7000 |
| Призначення | деревина |
| Профіль зуба | ATB |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 1.6 мм |
| Кут заточування | 5 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 181,36 ₴



