Потужність 2200 Вт; Кількість обертів 6600 об/хв; Діаметр диска 230 мм; Вага 5.2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.2 кг |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Комплектация | Захисний кожух - 1 шт. Многопозіцціонная бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Частота вращения | 6600 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 9 398,94 ₴






