Акумуляторна система 18 В XR Li-lon; Швидкість полотна 46-116 м/хв; Вага (без акумулятора) 3 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Количество скоростей | 1 |
| Комплектация | Пила стрічкова акумуляторна безщіткова - 1 шт. Полотно пильне - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна висота різу | 46 мм |
| Максимальна ширина різу | 46 мм |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Швидкість полотна | 116 м/хв |
Информация для заказа
- Цена: 23 198,76 ₴












