Аккумуляторная система Li-lon 18В XR; Частота ходов 0 - 2900 ход/мин; Вес (без аккумулятора) 2.27 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 2.27 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 28.6 мм |
| Выходная мощность | 824 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальна глибина різу в пластику | 130 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 280 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 100 мм |
| Максимальне число ходів | 2900 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пилы | шабельна |
Информация для заказа
- Цена: 18 699,20 ₴







