Аккумуляторная система 10.8, 12В XR Li-Ion; Частота ходов 0 - 2800 ход/мин; Емкость аккумулятора 2 Аг; Вес (без аккумулятора) 1.38 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.38 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 2 Аг |
| Величина ходу | 16 мм |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила шабельна акумуляторна безщіткова - 1 шт. Акумуляторна батарея 12V XR Li-lon 2 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Максимальна глибина різу в пластику | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40 мм |
| Максимальне число ходів | 2800 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пилы | шабельна |
Информация для заказа
- Цена: 13 899 ₴








